fbpx

Türkiye'nin En Başarılı Proje Tasarımı Eğitimi Veren Kursu DAHA FAZLA BİLGİ ALIN MİMARİ PERSPEKTİF Çizim Türkiye'nin En Başarılı Proje Tasarımı Eğitimi Veren Kursu DAHA FAZLA BİLGİ ALIN MİMARİ PERSPEKTİF Çizim Türkiye'nin En Başarılı Proje Tasarımı Eğitimi Veren Kursu DAHA FAZLA BİLGİ ALIN MİMARİ PERSPEKTİF Çizim SCROLL DOWN
Mimari Perspektif Kursu
Mimari Perspektif Eğitimi ile Projelerinizi Görselleştirmeyi Öğrenin…
Mimari Perspektif Kursu Eğitim Bilgileri

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik uygulanan eğitim programı, öğrencilerin projelerini görselleştirmeleri için gerekli olan iç mekan ve dış mekan perspektif çizim ve boyama yöntemlerini öğretmeye yöneliktir.

Mimari Perspektif Kursu Eğitim Programı

Temel Seviye: Bu aşamada öğrenci Perspektif Çiziminin tüm temel tekniklerini öğrenerek proje ve portfolyoları için tasarlayacağı form ve görünümlerin doğru bir çizim tekliği ile nasıl üç boyutlu olarak çizilebileceğini ve mekan tasarlarken mimarinin işlevselliği ile estetik kavramlarını nasıl bütünleştirebileceğini öğrenmektedir.

Perspektif çiziminin tüm temel tekniklerini bilen öğrenci tasarladığı form ve mekan görünümlerinin doğru bir çizim tekniği ile boyama malzemelerini kullanarak (renkli kuruboya, suluboya, marker kalemler, mürekkepli kalem vs. ) çizimlerinin farklı tekniklerle görselleştirebilir.

İleri Seviye:  Özellikle mimarlık ya da iç mimarlık bölümü son sınıf öğrencileri için uygulanan eğitimimiz yurtdışındaki üniversitelere veya ülkemizdeki üniversitelere başvurmak isteyen, portfolyo hazırlayan ya da yetenek sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik olup, eğitim, eğitmenlerimiz ile birebir ders şeklinde uygulanır.

Alanında uzman eğitmenlerimizden alacağınız Temel ve İleri Seviye Perspektif Eğitimi ile tüm Perspektif Tekniklerini öğrenerek Okul Projelerinizde daha başarılı uygulamalar ve çizimler elde edebilirsiniz.

Derslerimizi başarı ile tamamlayan tüm öğrencilerimize ‘’ SERTİFİKA ‘’ veriyoruz…

Mimari Perspektif Kursu Eğitim Zamanları

Eğitim Zamanı: 3 ay, 30 saat, (hafta içi veya hafta sonu)

Derslerimiz , günde 2 buçuk saat olarak iki farklı grup halinde devam etmekte ve eğitim programımız öğrencilerimizin okul programlarına göre ayarlanabilmektedir.

Gruplarımız 7 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Mimari Perspektif Kursu Eğitim Programına Kimler Katılabilir?
  • Tüm Mimari Çizim Tekniklerini öğrenmek ve üniversite projelerinde uygulamak isteyen öğrenciler,
  • Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde 2 ya da 4 yıllık öğrenim görmekte olan öğrenciler,
  • Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde, Mimarlık, İç Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler,
  • Üniversite/Bölüm Projelerinde danışmanlık, ileri düzey uygulama ve profesyonel yardım almak isteyen öğrenciler Mimari Temel Çizim Eğitim Programına katılabilirler.

İstanbul Dışından Gelen Tüm Öğrencilere “YURT ve KONAKLAMA” İmkanı Sağlıyoruz…

Mimari Perspektif Kursu Eğitimi Sonrasında Neler Kazanacaksınız?
  • Eğitim sonunda öğrenim gördüğünüz tüm bölümler için gerekli olan temel mimari çizim tekniklerini, tasarım ilkelerini öğrenmiş ve hayal ettiğiniz alanları nasıl projelendirebileceğinizi öğrenmiş olacak,
  • Ayrıca bitirme projelerinizi ya da master programlara katılmak için portfolyonuzu başarıyla hazırlamış olacak,
  • Uzman eğitmenlerden aldığınız dersler ile bir projenin nasıl hazırlanması ve sunulması gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

Mimari Perspektif Eğitimimiz Sonrasında, PROJE TASARIMI KURSUMUZA Devam Edebilirsiniz…

EĞİTİM ÇALIŞMALARI
MİMARLIK EĞİTİMİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALIN…
ALMANYA’DA MİMARLIK EĞİTİMİ ALMAK İLE İLGİLİ BİLGİ ALIN
ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARI HİKAYELERİNDEN İLHAM ALIN
MİMARİ PROJE TASARIMI EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALIN

ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA EĞİTİM

Tüm eğitim uygulamalarımız uluslar arası standartlarda olup, öğrencilerimizin motivasyonu ve başarısı için %100 kalite ilkesi ile uygulanmaktadır.

FARKLI GRUP ve ZAMANLARDA DERS ÇALIŞMA İMKANI

Öğrencilerimize tercih ettiği eğitimlerin diledikleri saat ve grupla çalışma imkanı sunuyoruz.

DERS TELAFİ İMKANI

Kaçırılan kurs ve atölye derslerini öğrenci için uygun olan zamanlarda telafi etme ayrıcalığı.

ALTERNATİF ÖDEME KOLAYLIĞI

Tüm kurslarımız ve derslerimiz için öğrencilerimize uygun alternatif ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

EĞİTMENLER İLE BİREBİR DERS ALMA İMKANI

Eğitimleri özel olarak belirlenen programla alma fırsatı.

EĞİTİM SONRASI TAM DESTEK

Öğrencilerimize üniversite eğitim süreçlerinde hem projelerindeki başarıyı hem de derslerindeki eğitim kalitesini yükseltmek için destek sağlıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Her biri alanında uzman eğitmenler ile %100 eğitim garantisi sunan Mimari Tasarım Akademisi aldığınız eğitimin yeterliliğini garanti ediyor.

WhatsApp WhatsApp'tan Yazın