Mimari Eğitim Veren Kursu ONLINE DAHA FAZLA BİLGİ ALIN Türkiye'nin En Başarılı Alanında Uzman Eğitmenlerimizden Eğitimi Alın... DAHA FAZLA BİLGİ ALIN Online SCROLL DOWN
ONLINE MİMARİ TASARIM EĞİTİMLERİ
Online Eğitimler Hakkında Bilgi Alın…
ONLINE EĞİTİMLER İLE KENDİNİZİ GELİŞTİRİN

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile zaman kaybetmeden istediğiniz yerden projelerinize destek alabilir ya da mimari alan için gerekli olan dijital programları öğrenebilirsiniz.

ONLINE MİMARİ PROJE TASARIMI KURSU

Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik uygulanan eğitim programı, öğrencilerin projelerinde gerekli olan Mekan Tasarımı, Perspektif Çizimleri, Dijital Proje Çizimi, Boyama Teknikleri, Portfolyo Tasarımı gibi bölüm derslerini kapsamaktadır.

ONLINE MİMARİ PROJE TASARIMI KURSU ÇALIŞMA ZAMANLARI

Derslerimiz , haftada 1 gün, günde 2 buçuk saat olarak eğitmenlerimiz ile birebir uzaktan eğitim şeklinde gerçekleşmekte ve eğitim programımız öğrencilerimizin okul programlarına göre ayarlanabilmektedir..

ONLINE MİMARİ PERSPEKTİF KURSU

Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik uygulanan eğitim programı, öğrencilerin projelerinde gerekli olan iç mekan ve dış mekan Perspektif Çizimleri, Boyama Teknikleri gibi bölüm derslerini kapsamaktadır.

ONLINE MİMARİ PERSPEKTİF KURSU ÇALIŞMA ZAMANLARI

Derslerimiz , haftada 1 gün, günde 2 buçuk saat olarak eğitmenlerimiz ile birebir uzaktan eğitim şeklinde gerçekleşmekte ve eğitim programımız öğrencilerimizin okul programlarına göre ayarlanabilmektedir..

ONLINE DİJİTAL MİMARİ PROGRAMLAR

Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik uygulanan eğitim programı, öğrencilerin projelerinde gerekli olan Dijital Proje Çizimi eğitimlerini kapsamaktadır.

ONLINE DİJİTAL KURSLARIMIZ
 • AutoCad
 • 3ds Max
 • Revit
 • ArchiCad
 • Toplam eğitim süreleri kurslara göre farklılık göstermektedir.
ONLINE MİMARİ DİJİTAL KURSLARIN ÇALIŞMA ZAMANLARI

Derslerimiz , haftada 1, 2 ya da 3 gün, günde 3 – 4  saat olarak eğitmenlerimiz ile birebir uzaktan eğitim şeklinde gerçekleşmekte ve eğitim programımız öğrencilerimizin okul programlarına göre ayarlanabilmektedir.

ceren-ubay

Online Kurslarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın…

MİMARİ TASARIM AKADEMİSİ
Ceren UBAY / Eğitim Direktörü

Online Mimari Tasarım Kursu Eğitim Programına Kimler Katılabilir?
 • Tüm Perspektif Çizim Tekniklerini öğrenmek ve üniversite projelerinde uygulamak isteyen öğrenciler,
 • Mimari Projelerine uzaktan eğitim ile destek almak ve kendini mimari alanda geliştirmek isteyen üniversite ya da mezun öğrenciler,
 • Mimari alanda kullanılan AutoCad, 3ds Max, Revit gibi dijital programları uzaktan eğitim ile öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen üniversite ya da mezun öğrenciler,
 • Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde 2 ya da 4 yıllık öğrenim görmekte olan öğrenciler,
 • Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde, Mimarlık, İç Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler,
 • Üniversite/Bölüm Projelerinde danışmanlık, ileri düzey uygulama ve profesyonel yardım almak isteyen öğrenciler,
 • Üniversite/Bölüm Projelerinde yüksek başarı sağlamak ve yurt dışında master için Portfolyo oluşturmak isteyen tüm öğrenciler Online Mimari Tasarımı Eğitim Programına katılabilirler.

 

Online Mimari Tasarım Kursu Eğitimi Sonrasında Neler Kazanacaksınız?
 • Eğitim sonunda öğrenim gördüğünüz tüm alanlar için gerekli olan temel ve ileri düzeyde altyapıya sahip olacaksınız,
 • Uzman eğitmenlerden aldığınız dersler ile bir projenin nasıl hazırlanması ve sunulması gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.
 • Evinizin ya da iş yerinizin konforu ile, zaman kaybetmeden kendinizi Mimari Tasarım alanında geliştirmiş olacaksınız.

ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA EĞİTİM

Tüm eğitim uygulamalarımız uluslar arası standartlarda olup, öğrencilerimizin motivasyonu ve başarısı için %100 kalite ilkesi ile uygulanmaktadır.

FARKLI GUP ve ZAMANLARDA DERS ÇALIŞMA İMKANI

Öğrencilerimize tercih ettiği eğitimlerin diledikleri saat ve grupla çalışma imkanı sunuyoruz.

DERS TELAFİ İMKANI

Kaçırılan kurs ve atölye derslerini öğrenci için uygun olan zamanlarda telafi etme ayrıcalığı.

ALTERNATİF ÖDEME KOLAYLIĞI

Tüm kurslarımız ve derslerimiz için öğrencilerimize uygun alternatif ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

EĞİTMENLER İLE BİREBİR DERS ALMA İMKANI

Hobi Atölyeler ve diğer eğitimleri, özel olarak belirlenen programla alma fırsatı.

EĞİTİM SONRASI TAM DESTEK

Öğrencilerimize üniversite eğitim süreçlerinde hem projelerindeki başarıyı hem de derslerindeki eğitim kalitesini yükseltmek için destek sağlıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Her biri alanında uzman eğitmenler ile %100 eğitim garantisi sunan Mimari Tasarım Akademisi aldığınız eğitimin yeterliliğini garanti ediyor.

WhatsApp WhatsApp'tan Yazın