Portfolyo Tasarımı

Dijital Format

Tüm Portfolyolarmızı okullara mail olarak gönderebileceğiniz biçimde hazırlıyoruz.

Kişisel Portfolyo

Portfolyolarnızı öğrencilerimizin istedikleri doğrultuda her biri farklı olacak şekilde tasarlıyoruz..

Uzman Danışmanlık

Öğrencilerimize Master başvurularında profesyonel destek veriyoruz.

Basılı Yayın

Tüm Portfolyolarmızı basılı olarak öğrencilerimize teslim ediyoruz..

PROGRAM DETAYLARI

Format: PDF

Boyut: 10 Mb

Süre: 2 Hafta

Tasarım: Kişisel

Fotoğraf Çekimi: Var

Proje Boyama: Var

Portfolyo Basımı: Var

Yurtdışında Master Başvurusu İçin Okul Projelerinizden Oluşan Kişisel PORTFOLYO Tasarımlarınızı Birlikte Hazırlıyoruz…

Mimarlık ve Sanat Tasarım Bölümlerinden mezun olacak ve yurtdışında Master başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin 4 yıllık Lisans eğitimleri süresince yaptıkları projelerden oluşun Kişisel PORTFOLYO Tasarımlarını, üniversitelerin istediği şekilde dijital formatta alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte tasarlıyoruz.

Yurtdışı’ndaki Üniversiteler Master Başvurusunda Neden PORTFOLYO Tercih ediyor ?

Yurt Dışı’nda Mimarlık ve Sanat Tasarım alanlarında Master eğitim görmek isteyen öğrencilerden istenilen belgelerin ( diploma, transkript, dil sınav sonucu, referans ve niyet mektubu vs.) yanı sıra üniversitelerin, öğrencinin başarı düzeyini yansıtan kişisel portfolyoları tercih etmelerinin nedeni, öğrencinin sanat anlayışı tasarım ve yaratıcılık seviyesini değerlendirmek istemeleridir. Her öğrenci kendi beceri ve yeteneği doğrultusunda değerlendirildiğinden, adayın sanat ve tasarım alanına kişisel olarak ne katabileceği yalnız portfolyo ile anlaşılabilir. Bu nedenle öğrencinin hazırladığı portfolyo onu temsil edecek en önemli etkendir.

Bu bağlamda yurt dışı başvurularında Üniversiteler, özellikle kişisel farklılıkların ortaya konulacağı bir portfolyo görmek isterler ve bu portfolyolar ise öğrencinin başvurmak istediği üniversiteye internet üzerinden sunulur.

PORTFOLYO Nasıl Hazırlanır ?

Öğrencilerin, tercih ettikleri bölümlerde Lisans eğitimleri süresince yapmış oldukları projelerden en iyileri seçilerek kişisel portfolyoları dijital ortamda oluşturulur. Kişisel portfolyaların içeriğinde öğrencinin projelerin yanı sıra cv’si, sanat felsefesi, katılmış olduğu yarışmalar, sempozyumlar ve workshop’ların sertikaları,belge ve kazanmış olduğu ödül, plaket gibi görsellere de yer verilir. Kişisel farklılıkların ortaya konulacağı bu portfolyolar öğrencinin başvurmak istediği üniversiteye uygun hazırlanıp internet üzerinden sunulur.

Detaylı Bilgi İçin Eğitmenlerimiz İle İletişime Geçebilirsiniz…
Portfolyo Hazırlık Eğitimimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…
WhatsApp WhatsApp'tan Yazın